Openingstijden De Vinder

Tags: 

Secretariaat Antoniushuis "DE VINDER"
openingstijden:
dinsdag en donderdag: 9.00 - 12.00 uur en 13.30 - 16.00 uur
maandag, woensdag en vrijdag: 9:00 - 12:00 uur
telefoon: (0162) 47 09 54
e-mail: st-antonius@zonnet.nl
website: http://www.st-antoniusoosterhout.nl

Voor uitvaarten, sacrament der zieken, dopen, huwelijk enz. neem contact op met het secretariaat van de Catharinaparochie:
Telefoon:(0162) 432339
e-mail: info@catharina-parochie.nl

Vakantieopenstelling
Tot en met vrijdag 31 augustus 2018 is het secretariaat van Antoniushuis ‘De Vinder’ alleen ’s morgens geopend.
De openingstijden ’s middags komen tijdens de grote vakantie te vervallen.

Met ingang van maandag 3 september 2018 gelden weer de normale openingstijden:

maandag t/m vrijdag 9.00 – 12.00 uur en 13.30 – 16.00 uur
met uitzondering van de maandag-, woensdag- en vrijdagmiddag.

Nieuwe coördinator secretariaat Antoniushuis “De Vinder”

Met het afscheid van Thea van der Zanden als spin in het web op ‘De Vinder’, kwam ook de taak van coördinator van het secretariaat vacant. Het bleek voor Thea een hele geruststelling, toen Gerda de Jong liet weten die taak van haar over te zullen nemen. Gerda is geen onbekende in onze parochie: ze maakte deel uit van het bestuur, zit nu in het bestuur van de Caritas, coördineert de bloemengroep, is gastvrouw en achtervang voor heel veel andere activiteiten in onze parochie. Met andere woorden: Gerda kent het klappen van de zweep. De coördinatie van het secretariaat is bij haar in goede handen. Heel veel succes Gerda met deze nieuwe taak. Dat je er veel plezier aan mag beleven!

Antoniushuis De Vinder